Сите сме птици
Online - продажба МНТ и ККЗС

Македонскиот народен театар во соработка со КУПИ КАРТИ ЗА СЕ, единствениот ситем за продажба на влезници за културни настани и манифестации во Македонија, започна со online продажба, и на љубителите на театарската уметност им овозможува поедноставен и полесен пристап до билет

ККЗС нуди ексклузивна продажба на влезници преку својата продажна мрежа која опфаќа продажни места на целата територија на Република Македонија и тоа за културни настани кои се одржуваат во РМ и на целиот Балкан.

Повелети линко од претставите кои се на online продажба преку ККЗС

http://www.kupikartizase.com/

Контакт информации: 
телефон : 078 248 568 
емаил : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Виртуелна прошетка Музеј

БИЛЕТАРНИЦА:
+389.2.3230.304

АДМИНИСТРАЦИЈА:
+389.2.3216.725

АДРЕСА:
ул. 11 Март бр. 3, 1000 Скопје

e-mail: info@mnt.mk

 

Какви известувања сакате да добивате?